Jaś Skorobohaty | Opinie czytelników
Jaś Skorobohaty

Opinie
czytelników

Jaś Skorobohaty
Magdalena Grzebałkowska
Kochany Czytelniku, mały i duży, przygotuj się na wspaniałą przygodę w Kuligolandii. Wyruszysz tam w towarzystwie rezolutnego Jasia i dwójki jego pluszowych przyjaciół – zebry i tygrysa. Zazdroszczę Ci, że ta znakomita książka jest wciąż przed Tobą. Tylko uważaj, żebyś nie pękł ze śmiechu!
Maciej Kokowski, psychoterapeuta
Jaś Skorobohaty, czyli główny bohater książki, jest otwarty na świat i jego różnorodność, ciekaw tego, co go czeka, i wytrwały w dążeniu do celu. Dzięki temu przeżywa niesamowite przygody, a Czytelnik razem z nim. Ta wyprawa w głąb świata fantazji, ale też wartości, jak każda podróż okazuje się cennym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i rodziców.
Monika Neusser
Ta książka to wspaniała i zabawna rozrywka dla małych i dużych. Czytałam ją i śmiałam się od ucha do ucha. Magiczna i kolorowa Kuligolandia to kraina z moich własnych dziecięcych wyobrażeń. Fantastycznie było ją odwiedzić.
Empik/Jas-Skorobohaty
Wspaniała książka do wspólnego czytania, pełna dobra, humoru i wciągających przygód.
Empik/Jas-Skorobohaty
Niezwykle ciepła i pogodna książka z dużą dawką humoru. Wciągająca dzieci i wywołująca dodatkowy uśmiech u rodziców i dziadków. Czekamy na kolejne przygody Jasia!
Empik/Jas-Skorobohaty
Szanowni Państwo – tę książkę trzeba nie tylko przeczytać, ale i mieć! Przeczytać dlatego, że zapoznając Wasze dzieci z przygodami Jasia, zabierzecie je w cudowny świat jego przygód, a sami... wrócicie wspomnieniami do własnego dzieciństwa i dokazywania :) Mieć natomiast tę książkę na własność warto dlatego, że jest pięknie wydana. To taki typ książki, które wszyscy zapewne mamy, po które co i raz się sięga, by nacieszyć oko ich pięknem. Serdecznie polecam!
Empik/Jas-Skorobohaty
Bardzo wciągająca, ciepła historia pełna humoru! Przeczytaliśmy z córką już dwa razy i na tym na pewno nie koniec. Fenomenalnie sprawdza się również do poduszki, choć uwagę rozpraszają bardzo ładne ilustracje ;-) Świetny pomysł na prezent gwiazdkowy i nie tylko. Gorąco polecam!
Empik/Jas-Skorobohaty
Urocza książka nie tylko dla najmłodszych, ale też dla ich rodziców, którzy odnajdą w niej sporą dozę humoru. Kuligolandia na długo pozostanie w naszych sercach! Wielkim atutem są nadające „vintage’owy” klimat ilustracje. Dopiero zaczynamy naszą przygodę z literaturą dziecięcą, ale sporo propozycji dla maluchów wydaje się zbyt krzykliwa. Nie ta! Czekamy na kontynuację przygód Jasia :)
Empik/Jas-Skorobohaty
Książka powstała z miłości ojca do syna, co przebija z jej kart. Nie ma piękniejszych opowieści niż te, które rodzice wymyślają dla swoich dzieci – wie to każdy, kto dzieci posiada. Myślę, że każdy z nas nieraz głowił się nad oryginalną historią, którą można opowiedzieć dziecku do snu. Warto przeczytać, co wymyślił Pan Wojciech dla swojego syna :). Piękna książka pełna mądrości, humoru, ciepła i miłości. Polecam.
Empik/Jas-Skorobohaty
Ależ byłam zaskoczona, kiedy ta książka trafiła w nasze ręce! Dawno już nie miałam tak ciepłej, przygodowej i zabawnej opowieści dla dzieci w rękach. Czytaliśmy wspólnie, nasz syn uczy się czytać. Przygody Jasia go zupełnie pochłonęły. Książka jest pięknie zilustrowana. Klasyk!
Empik/Jas-Skorobohaty
Jeśli „książki są lustrem i widzisz w nich to, co już masz w sobie", to w tej koniecznie musicie się przejrzeć, i to całą rodziną!!! „Jaś Skorobohaty" to książka niezwykła pod każdym względem. Pełna przygód, przepięknie zilustrowana opowieść o poszukiwaniu tego, co w życiu najważniejsze, o najważniejszych w życiu wartościach. Jej niezwykłość polega także na tym, że jest przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Pod płaszczykiem bajki porusza kwestie uniwersalne. Zawiera wiele ukrytych znaczeń i prawd życiowych, przenosi czytelnika w świat niby nierealny, a jednak alegorycznie mu bliski. Dzieciaki pękają ze śmiechu, a rodzice mają nie lada rozkminkę, jak to możliwe, że w dobie Marvela, tabletów czy PS5, pojawiają się książki takie jak ta. A, i jedno jest pewne – Autor z pewnością był na essie, zanim to było modne :)
Jaś Skorobohaty