Jaś Skorobohaty | Strona główna
Tom 2 - Nowość!

Jaś Skorobohaty
Tajemnica
wyspy skarbów

Druga część przygód Jasia, Zebry i Tygryska. Przyjaciele wyruszają ponownie do baśniowej Kuligolandii w poszukiwaniu tajemniczego skarbu. Na swojej drodze napotykają fantastyczne, życzliwe i pomocne postacie, a także wesołe i niespodziewane zadania do rozwiązania. Nie wszystko jest takie oczywiste, jak się wydaje, ale zawsze soczyste jak owoce i warzywa, które okazują się wskazówkami w ich podróży. Aż trudno się oprzeć!

Ciepła i piękna bajka, która bawi i uczy. Jaś swoimi przygodami przypomina nam o potędze przyjaźni, a także o tym, żeby mieć zawsze otwarte serca. Jak się okazuje, nawet najprostszy gest może wywołać uśmiech na twarzy kogoś, kto znajduje się obok, nawet jeśli nie zawsze go dostrzegamy. Co ważne i piękne zarazem, ten uśmiech wróci do nas jak bumerang. Bumerang uśmiechu.

Jaś Skorobohaty Tajemnica wyspy skarbów
bg

Wspaniała bajka – idealna do wspólnego czytania! Przygody Jasia przypomniały mi w bardzo przyjemny i delikatny sposób o ważnych wartościach, istocie wzajemnego szacunku i doceniania siebie nawzajem. Książka pobudza wyobraźnię dzieci na różnych etapach rozwoju i porusza ważne wątki, porządkując system wartości w sposób, który sprzyja prawidłowemu rozwojowi psychospołecznemu najmłodszych

Anna Hauser, psycholog
bgbg

Zajrzyj do bajki o Jasiu

slide
slide
slide
slide
slide

Poznaj Bohaterów

Jaś Skorobohaty header