Jaś Skorobohaty | Strona główna
Tom 1

Jaś Skorobohaty
Na ratunek tacie

Jaś Skorobohaty to rezolutny sześciolatek, który wraz ze swoimi nowo poznanymi przyjaciółmi, pluszakami, wyrusza w pełną zagadek i przygód podróż po magicznej Kuligolandii. Wesoła trójka szuka w niej rozwiązania trosk taty Jasia, który w stresie, jaki przynosi mu praca, nie dostrzega codziennych radości i nie ma czasu na zabawę.

Jaś i pluszaki, przepełnieni ciekawością, przemierzają kolorową krainę. Spotykają w niej wiele mądrych i sympatycznych zwierząt, które opowiadają im o wytrwałości, cierpliwości, byciu sobą i nieocenianiu innych. Po drodze bohaterowie muszą stawić czoła fantastycznym zadaniom i zagadkom. Jeśli podejdą do nich zespołowo i z wyobraźnią, mogą liczyć na cenną nagrodę – niewidzialny płyn o wielkiej i dobrej mocy, który pomoże tacie Jasia.

Jaś Skorobohaty Na ratunek tacie
bg

Kochany Czytelniku, mały i duży, przygotuj się na wspaniałą przygodę w Kuligolandii. Wyruszysz tam w towarzystwie rezolutnego Jasia i dwójki jego pluszowych przyjaciół – zebry i tygrysa. Zazdrosz- czę Ci, że ta znakomita książka jest wciąż przed Tobą. Tylko uważaj, żebyś nie pękł ze śmiechu!

Magdalena Grzebałkowska
bgbg

Jaś Skorobohaty, czyli główny bohater książki, jest otwarty na świat i jego różnorodność, ciekaw tego, co go czeka, i wytrwały w dążeniu do celu. Dzięki temu przeżywa niesamowite przygody, a Czytelnik razem z nim. Ta wyprawa w głąb świata fantazji, ale też wartości, jak każda podróż okazuje się cennym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Maciej Kokowski, psychoterapeuta
bgbg
bg

Zajrzyj do bajki o Jasiu

slide
slide
slide

Poznaj Bohaterów

Jaś Skorobohaty header